Neler yeni

The Walking Dead The Ones Who Live Bölüm 3: Diziye İlişkin İnceleme, Görüşler ve Beklentiler

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com

Jadis ve Rick: Geçmiş ve Bugünkü Etkileşimler ve İlişkiler

The Walking Dead The Ones Who Live Bölüm 3 İnceleme Bölüm 4 Yayın Tarihi Jadis Rick CRM

Rick ve Jadis'in ilk etkileşimini görmek beni gerçekten heyecanlandırdı. Serinin ilki değil ama onu köprüden kurtardıktan sonraki ilki. Rick sonunda Jadis olmasına rağmen tanıdık bir yüz gördü ve dürüst olmak gerekirse, ilk konuşmaları sırasındaki tepkileri ve davranışları bana biraz yumuşak geldi.

The Walking Dead'de arası pek iyi olmasa da, yaşadıkları her şey kesinlikle aralarında bir bağ oluşturmuş. Elbette şu anda Jadis, Rick ve Michonne'un önündeki en büyük engellerden biri gibi görünüyor, ancak onun tehlikeli olmaktan çok yararlı olabileceğini düşünmeden edemiyorum.

The Walking Dead The Ones Who Live Bölüm 3 İnceleme Bölüm 4 Yayın Tarihi Jadis Rick CRM

Bana kulak ver; onu arkadaşlarını öldürmekle tehdit etti ama davranışları onu umursuyormuş gibi gösteriyor. Jadis, anlaşmanın gizli kalması için Rick'e nasıl yardım ettiğini anlatıyordu ama belki de gerçek şu ki Rick'e ve onun güvenliğine de dikkat ediyordu. Eski grupla olan güzel anıları ve Gabriel gibi insanlarla olan iyi bağlantıları nedeniyle bir noktada Rick'e yardım ederse şaşırmam. TWD'deki bazı karakterlere olan sevgisi, mevcut idealleri karşısında bile açıkça görülüyor.

Michonne'un CRM'deki Kötü Oyunculuğu

The Walking Dead The Ones Who Live Bölüm 3 İnceleme Bölüm 4 Yayın Tarihi Taht Michonne'u Öldürmeye Çalışıyor Rick CRM

Michonne neden daha zayıf görünmek ve kimliğini gizlemek için daha fazla çabalamıyor? Ev işleri sırasında kendini kaptırabileceğini anlıyorum ama bir aylakın kafasını başka bir aylakın kafasına atarak öldürmek çılgınlık. Bu bölümde güçlü yönlerini birçok kez sergiledi ve bu onun sağduyusu hakkında soru işaretleri yaratıyor. Rick, CRM veya Civic Republic'in bilinmeyen tehdidini göz önünde bulundurarak onu daha zayıfmış gibi davranması konusunda uyardı.

Bu tedbirsizlik, kendisi ile kendisini korumaktan yorulmuş gibi görünen Taht arasında gerilim yarattı. Bazıları, Throne'un Rick'in karısıyla konuştuğundan habersiz ona aşık olabileceğini düşünüyor. Doğrulanmamış olsa da, bu üç karakteri içeren potansiyel bir aşk üçgeni zorlu dinamikler ortaya çıkarabilir ve başa çıkması zor olabilir.

Michonne ve Rick Ayrılıyor. 3. Bölüm Cliffhanger

The Walking Dead The Ones Who Live Bölüm 3 İnceleme Bölüm 4 Yayın Tarihi CLiffhanger Michonne ve Rick Helikopterden Düşüyor

Michonne kesinlikle ayrılabileceğiniz türden bir insan değil, özellikle de yıllarca sizi aradıktan sonra. Bu heyecan verici olay bir şefin öpücüğüydü. Michonne'un Judith'e geri dönemeyeceklerini bildiren bir mesaj göndermesiyle bunu nasıl gerçekleştirdiklerini sevdim. Reddedilmek kesinlikle tanıdığımız Michonne'un sinirlerini bozuyor. Yine de Rick'i anlıyorum; Yaptığı her şey Michonne'un güvenliğini göz önünde bulundurarak yapıyor.

Ekran Görüntüsü 2024-03-11 170940.pngThe Ones Who Live Bölüm 3 İnceleme Bölüm 4 Yayın Tarihi Michonne Rick Thorne

Michonne'un hâlâ CRM konusunda şaşkın olduğunu gördük ve Rick'i tamamen farklı bir açıdan görmek, Michonne'un ayrılma kararlılığını ikinci kez düşünmesine neden oluyor. Bunun gerçekleşmesi son derece doğaldır. Neredeyse 10 yıldır birbirlerini görmüyorlar; bu, birlikte geçirdikleri zamandan çok daha uzun bir süre (ki bunu düşünmek bile çılgınca). Yalan söylemeyeceğim; Rick ve Michonne'u bireysel ve ikili olarak seviyorum ama romantik yönü bana biraz uzak geliyor. Aralarında daha fazla konuşma görmek istiyorum ki sevişmekten daha fazlasını öğrenebilsinler. Neyse ki The Ones Who Live'ın bir sonraki bölümü bize tam olarak bunu verecek gibi görünüyor.

The Ones Who Live 4. Bölüm: Neler Beklenmeli, Yayın Tarihi ve Nerede İzlenmeli

The Ones Who Live 3. Bölüm İnceleme 4. Bölüm Yayın Tarihi Michonne Rick Break Up

Tamam, sanırım Rick ve Michonne yarı kaçtılar? Helikopterden düştükten sonra CRM'den tamamen kurtulabileceklerini sanmıyorum özellikle de 4. Bölüm tanıtımını düşününce. Bu dolambaçlı yolun onları nasıl etkileyeceğini gerçekten merak ediyorum. Rick'in terfisi ne olacak? Yıllar süren sıkı çalışmanın ve Okafor'un planını takip etmenin ardından artık her şey mahvolacak mı? Her şeyden önemlisi, Judith'i gerçekten telsizden arayacaklar mı? Bir sonraki bölümün fragmanı buna işaret ediyordu ama umutlanmaktan korkuyorum. Sanırım bekleyip görmemiz gerekiyor.

The Ones Who Live 3. Bölüm İnceleme 4. Bölüm Yayın Tarihi Michonne Rick Break Up Escape Knife

Her zaman olduğu gibi The Walking Dead The Ones Who Live Bölüm 4'ü AMC ve AMC+ üzerinden izleyebilirsiniz . Web sitelerinde bir abonelik için kaydolun ve bölümler yayınlanır yayınlanmaz keyfini çıkarın

Konuyu görüntüleyenler