Neler yeni

WhatsApp Hesabınıza Profiller Nasıl Eklenir?

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com

WhatsApp'ın en güzel yanı , son birkaç aydır platformun genel deneyimi çok daha iyi hale getiren yeni özellikleri istikrarlı bir şekilde karışıma eklemesidir. Arada sırada, kullanıcıların daha sezgisel olmalarına yardımcı olacak özellikleri görüyoruz ve platform, yakın zamanda WhatsApp hesabınıza profil ekleme özelliğini de ekledi.
WhatsApp hesabınıza profil eklemenin yararı, tek bir uygulamayı kullanabilmeniz ancak aynı cihazda birden fazla telefon numarasına bağlı birden fazla hesaba sahip olmanızdır. Bu özellik daha önce test aşamasındaydı ancak artık kararlı bir kanalda kullanıma sunulmaya başlandı, dolayısıyla bu özelliğe erişebilmeniz gerekiyor. Bunu yapmazsanız uygulamanızı güncelleyin veya bölgenizde etkinleştirilmesini bekleyin.

WhatsApp hesabınıza profiller ekleyin ve tek bir cihazda birden fazla hesabı yönetin​

Artık WhatsApp hesabınıza profil ekleme işlemi belki de en basit işlemlerden biridir. Ama yine de size kolaylık olması açısından aşağıda bazı şeyler yazacağım. Bu yöntemi yine OxygenOS 13.1 çalıştıran OnePlus 10 Pro cihazımda test ettim, iOS'un bu özelliği zaten alıp almadığını veya hala üzerinde çalışılıp çalışmadığını doğrulayamıyorum. Bununla birlikte, bu özelliğin nasıl çalıştığına bakalım.
Adım 1: Android cihazınızda WhatsApp'ı açın ve sağ üstteki üç nokta düğmesine dokunun.

Adım 2: Şimdi Ayarlar'a dokunun ve sağ köşedeki küçük oka tıklayın.

Adım 3: Altta size hesap ekleme seçeneği sunan yeni bir pencere göreceksiniz, ona dokunmanız yeterli.
Adım 4: Bu seçeneği seçtikten sonra, telefon numaranızı girdiğiniz işlemin tamamını tekrarlamanız gereken yeni bir pencereye yönlendirileceksiniz.

Buradan sonra tek yapmanız gereken kabul edip devam etmek, sürecin geri kalanını bitirmek ve gitmeniz iyi olur. WhatsApp'a birden fazla hesabın nasıl ekleneceğini az önce öğrendiniz. Artık tüm sohbetlerinizin tek bir yerde olmasını istiyorsanız, birden fazla cihazı her zaman yanınızda bulundurmak yerine bu en iyi yoldur.

Konuyu görüntüleyenler