Neler yeni

Yeni Warzone fragmanı Urzikstan'a başka bir bakış sunuyor ve epik

Deaklon 

Administrator
Administrator
Yeni Üye
Ticaret
1 (100%)
Şimdiye kadarki en iyi fragmanlardan biri.
warzone_trailer_urzikstan-1024x576.jpg

Activision , Sezon 1'in 6 Aralık'taki lansmanına yönelik heyecanı artırmak için yepyeni bir Warzone fragmanı yayınladı .

Modern Warfare 3 ve Warzone Sezon 1 güncellemesi, büyük bir içerik güncellemesi getirecek ve Warzone'u yeni mekaniklere, haritaya ve daha fazlasına geçirecek .

Warzone fragmanı Urzikstan'a nostalji getiriyor

warzone_trailer-1024x576.jpg

Müzik, görseller ve oynanış arasında yeni Warzone fragmanı dramatik unsurları da beraberinde getiriyor.

Fragmandaki teatral görüntüler, aldığımız hızlı tempolu rap ses videolarına göre kesinlikle bir değişiklik ve ben de bunun için buradayım.

Şahsen ben bunun bir süredir çektiğimiz en harika fragmanlardan biri olduğunu düşünüyorum ve videoda, onu tekrar izlemenize bile neden olabilecek çok benzersiz anlar var.

Videoda ayrıca suya batma iyileştirmeleri, tren, araç çeşitliliği, taktiksel duruş ve daha fazlası gibi bazı iyileştirmelerin vurgulanması da sağlanıyor. Ah, ayrıca oynamanın hala ücretsiz olduğundan bahsediyorlar.

MW3, devam eden beceriye dayalı çöpçatanlık draması dışında oldukça sıcak karşılandı , ve hayranlar, Warzone ve yeni Urzikstan haritasına gelince değişiklikleri test etmekten heyecan duyuyor. Haritayı erkenden test eden bazı yaratıcılar, bunun şu ana kadar sahip olduğumuz en iyi Warzone haritası olduğunu bile iddia ediyorlar.

Peki nereye gidiyoruz?

Konuyu görüntüleyenler