Neler yeni

Young Sheldon'ın 8. Sezonu olacak mı?

HatsuneMiku

Hatsune Miku
Müdavim
Yeni Üye
Young Sheldon'da Iain Armitage ve The Big Bang Theory'den Mayim Bialik ve Jim Parsons

7. Sezon finalinin ardından bir spin-off yoldayken Young Sheldon 8. Sezonun üzerinde çalışıp çalışmadığını merak ediyor olabilirsiniz. İşte bildiklerimiz.
Geçen hafta Young Sheldon'ın sonu Big Bang Theory hayranlarını hüsrana uğrattı ; George'un cenazesi tam anlamıyla göz yaşartıcıydı ve bu, Sheldon'ın Caltech'teki geleceğine muzaffer bir şekilde yürüdüğünü görmeden önceydi.
Bu, George'un sondan bir önceki partideki ölümünün travmasından sonra geldi , ancak bazı sorular hala devam ediyor: Paige'e ne oldu , Missy evde sadece kendisi ve Mary ile nasıl başa çıkacak ve sonra Georgie ve Mandy'nin yan ürünü gibi küçük bir mesele var .
Hayranlar The Big Bang Theory'yi yeniden ziyaret ederken , hâlâ daha fazla Young Sheldon için yalvarıyorlar; işte 8. Sezondaki durum.

Young Sheldon'ın 8. sezonu başlıyor mu?​

Iain Armitage ve Young Sheldon'ın oyuncu kadrosu

Hayır, Young Sheldon'ın 8. Sezonu gerçekleşmiyor . Dizi, 16 Mayıs 2024'te 13. ve 14. Bölümlerle sona erecek olan yedinci sezonuyla sona erecek.
Diziyi sona erdirme kararı o kadar da şaşırtıcı değil: George öldü, Sheldon Caltech'e gitmeye hazırlanıyor ve geri kalan karakterler için hayat oldukça farklı bir hal almak üzere. Ayrıca artık o kadar da genç değil .
Yaratıcı Chuck Lorre USA Today'e şunları söyledi : "Big Bang evreninde, Sheldon 14 yaşında Caltech'e gidiyor. Bunu görmezden gelsek bile dizinin adı Young Sheldon ve bu artık doğru değil."
“Bu adamın büyümesini izlemeliyiz ve harikaydı. Hikayenin doğru kararı olmasına rağmen sonu yürek parçalayıcı. Doğru zamanmış gibi hissettim. Ama bu onu daha az duygusal hale getirmedi.
Bununla birlikte Meemaw'ı oynayan Annie Potts için durum hâlâ bir "pusu" gibi geliyordu. “Bu özellikle zordu çünkü tamamen hazırlıksızdım. Şok olmuştum. Demek istediğim, ağ TV'de 1 numaralı program, Netflix'te 1 numara," dedi Variety'ye .
“Sanırım, insanların TikTok'ta birkaç makarna tarifi dışında izlediği tek şey biziz. Çok aptalca bir iş hamlesi gibi görünüyordu. Bağışlayın ama bilmiyorum. Bir şov sürüklenmeye veya gecikmeye başlıyorsa veya hikayeleri eksikse veya buna benzer şeyler varsa, o zaman onun geldiğini görürsünüz. Bu konuda tam anlamıyla pusuya düşürüldük. Zaten öyleydim.”

Baş karakteri canlandıran Iain Armitage, Potts'la aynı fikirde. “Annie'nin ne demek istediğini tamamen anlıyorum. Aynı zamanda gerçekten tuhaf bir şekilde zor, ancak geri adım atıp küresel bir bakış açısı edinmeye çalışırsam gerçekten anlayabiliyorum ki bu da zor… Kesinlikle çok daha fazlasını yapabileceğimizi düşünüyorum” dedi.

Young Sheldon'ın 7. Sezonundan sonraki dizi ne olacak?​

Young Sheldon'dan Georgie ve Mandy

8. Sezon olmasa da Young Sheldon'ın bir yan ürünü yapım aşamasında: Georgie & Mandy'nin İlk Evliliği .
Diziye Mart ayında resmi olarak yeşil ışık yakıldı. Deadline'a göre film, "Genç Sheldon'ın Georgie ve Mandy'sinin Teksas'ta genç ailelerini büyütürken yetişkinliğin, ebeveynliğin ve evliliğin zorluklarıyla baş etmelerini konu alıyor."
Montana Jordan'dan Georgie, Sezon 1'den bu yana kadronun bir parçasıyken, Emily Osment, Sezon 5'te Mandy olarak çıkış yaptı. Cooper'ın en büyük çocuğuyla kısa sürede bir ilişki kurdu ve şimdi evliler ve Cece adında bir bebekleri var.
“Big Bang Theory'den Young Sheldon'a kadar Cooper ailesinin dünyası bizim için inanılmaz derecede özeldi. Lorre, Steven Molaro ve Steve Holland ortak bir açıklamada, hikayelerini Georgie ve Mandy'nin gözünden devam ettireceğimiz için çok heyecanlıyız" dedi.

Ancak bir sorun var: Georgie ve Mandy'nin İlk Evliliği, çok kameralı bir komedi dizisi olacak , bu da The Big Bang Theory'nin kahkaha formatına geri dönüş anlamına geliyor. Bu, hayranlar tarafından eleştirildi, ancak başka bir sorun daha var: Ana oyuncu kadrosundan kimin (varsa) rollerini yeniden üstleneceği belli değil; sadece Rachel Bay Jones (Audrey) ve Will Sasso'nun (Jim) Jordan ve Osment'e katılmayı onayladı.
Eğer ilgileniyorsanız Young Sheldon'ın devamı için teorilerimize göz atabilirsiniz .

Big Bang Theory'nin başka yan ürünleri de olacak mı?​

the-big-bang-theory-season-12-1024x768.jpg

Georgie & Mandy serisinden ayrı bir Big Bang Theory yan ürünü daha geliştiriliyor ancak Chuck Lorre herhangi bir ayrıntı açıklamadı.
İlk olarak Nisan 2023'te Lorre ve ortaklarının olduğu bildirildi. Max için yeni bir yan ürün geliştiriyorduk. Ancak o yılın ilerleyen dönemlerinde TVLine'a şunları söyleyerek insanların heyecanını dizginlemekte hızlı davrandı : “Bu doğum öncesi bir süreç. Evet, ikinci üç aylık döneme kadar doğum hakkında konuşmamanızın kural olduğuna inanıyorum. Bu, hayır demenin uzun bir yolu, tartıştığımız bir konu dışında bu konuda söyleyecek hiçbir şeyim yok."
Bunu TV'nin Top 5 podcast'iyle yaptığı röportajda da yineledi . “Öncelikle Max'te hiçbir şey olmadı. Sana ne söylendiğini bilmiyorum. Ama Max'te elimizde hiçbir şey yok. Sıfır, hiçbir şey. Benimle birlikte üzerinde çalışan insanlar dışında bunun ne olduğu hakkında hiç kimse bir şey bilmiyor. Ve böylece hiçbir şey sunulmadı, hiçbir şey yerleştirilmedi. Yani her şey çok doğum öncesi," diye açıkladı.
"Bunu kimseye sunmadık. Yan ürünler veya bunun gibi şeylerin büyük bir hayranı değilim, tabii ki... harika, taze gibi gelmediği sürece. Bu muhtemelen çok farklı ve aynı zamanda çok komik olabilir. İleriye gitmenin nedeni budur, aynı değerli madenler için aynı madeni kazmaya devam etmek değil. Bu, yapmaya değer bir şey yapmakla ilgilidir. Aksi takdirde açgözlülük olur. Bunun için hiçbir neden yok."
Yani kimin ya da neyle ilgili olacağı belli değil. Hayranlar bu dizinin TBBT'nin son sezonundan sonra Howard ya da Raj'ı takip edebileceğini düşünüyor ancak Kunal Nayyar geri dönmek için acele etmiyor.
“Dürüst olmak gerekirse biraz erken gibi geliyor. Gösteriniz bittikten sadece dört yıl sonra bir canlanma yapabilir misiniz? Bu bir yeniden birleşme gösterisi değil; bu sadece başka bir sezon. Eğer [yan ürün] gerçekleşirse evrenin ne diyeceğini göreceğiz” dedi TVLine'a .

Old Sheldon TV şovu olacak mı?​

Mayim Bialik ve Jim Parsons, Young Sheldon'ın 7. Sezon finalinde

Jim Parsons, Old Sheldon TV dizisinde rol almayı reddetmiyor ancak bu henüz doğrulanmadı.
Teorik olarak dizinin hikayesi Sheldon'ın Leonard'la tanıştığı ana kadar devam edebilir. 7. Sezonda 14 yaşında, yani keşfedilecek 13 yıl kaldı. Ancak hayranlar, Sheldon'la gelecekte yeniden bir araya gelme fikrini de gündeme getirdi; Amy ile evli olduğunu ve çocukları olduğunu zaten biliyoruz, bu yüzden belki de bu onun ilk torunuyla ilgilenmesine neden olabilir.
Justin Long'un Hayat Kısa podcast'ine katıldığı sırada şunları söyledi “Bu noktada kesinlikle hayır. Belki 30 yıl sonra. O zaman bana sorman gerekecek. Yaşadığım plajın ne kadar güzel olduğuna bağlı. Eğer sular altında kalırsa geri gelebilirim.”

Ama belki de Parsons olmazdı. The Tonight Show with Jimmy Fallon'da kendisine Armitage ile yan yana çekilmiş fotoğraflar gösterildi ve oyuncu şunları söyledi: "İlginç. Kesinlikle bir benzerlik var. Söyleyeceğim tek şey Michael Keaton; gerçekten de Michael Keaton'a benziyor, değil mi?”

Fallon, Parsons'a Keaton'ın bir spin-off'ta yaşlı Sheldon'ı oynayacağını düşünüp düşünmediğini sorduğunda Parsons şöyle yanıt verdi: “Size şunu söyleyeyim: Bunun olacağından şüpheliyim. Ancak Sheldon'ı canlandıranların soyuna Michael Keaton'ın da eklenmesi beni çok heyecanlandırırdı. Çok şaşırırdım."

Konuyu görüntüleyenler