Neler yeni

Aquaman 2'de Amber Heard'ün rolü neden azaltıldı?

admin 

Administrator
Administrator
Kurucu
Web sitesi
www.mistikoyun.com
Amber Heard, Aquaman filmlerindeki Mera karakterini canlandırıyor.
WARNER BROS.
Aquaman 2, diğer adıyla Aquaman ve Kayıp Krallık nihayet bu Aralık ayında ekranlarda olacak ve filmin tanıtımını yaparken yönetmen James Wan, süper kahraman devam filminde Amber Heard'in rolünün neden azaltıldığını açıkladı.

Söylentilere ayak uydurursanız Aquaman 2'nin sorunlarla kuşatıldığını söyleyebiliriz. Küresel kapanma anlaşılır bir şekilde sorunlara neden olurken, Warner Bros.'taki yönetim değişikliğinin de yansımaları oldu.

Ayrıca pahalı yeniden çekimler de vardı, ancak yönetmen James Wan geçtiğimiz günlerde bu değişikliklerin boyutunun fena halde abartıldığını söyleyerek kayıtlara geçti .

Sonra Amber Heard meselesi vardı. Her iki filmde de Mera'yı canlandırıyor, ancak karakter ilk filmde önemli bir oyuncu olsa da, 2. Bölümde Arthur Curry'nin potansiyel aşk ilgisinin çok daha az olduğu düşünülüyor.

Aquaman 2'de Amber Heard'ün rolü neden azaltıldı?​

Amber Heard, Johnny Depp'e karşı iyi duyurulan hakaret davası sırasında Warner Bros.'un onu Aquaman 2'ye dahil etmek istemediğini söyledi.

Yönetmen James Wan yakın tarihli bir röportajında Empire'a ( aracılığıyla ) şunları söyleyerek onun yorumlarını kabul etti: “[Heard]'in [karakterin ayrıştırılmasıyla ilgili] bunu söylemesi doğru, çünkü üzerinde çalıştığım sırada o aklımda değildi. bu film. Aktörler bizlerin (yönetmenlerin) perde arkasında ne düşündüğümüzü tam olarak bilmiyorlar. Ama bu her zaman benim planımdı.

“Başından beri, ilk filmin Romancing The Stone tipi bir aksiyon-macera romantik-komedisi olacağını, ikincisinin ise tam bir dost komedisi olacağını öne sürdüm. Tango & Cash yapmak istedim!

Bu, Wan'ın geçen ay Entertainment Weekly'ye söyledikleriyle tutarlı : “Bunu en başından beri herkese anlattım. İlk Aquaman, Arthur ve Mera'nın yolculuğuydu. İkinci film her zaman Arthur ve Orm olacaktı. Yani ilki aşk-aksiyon-macera filmiydi, ikincisi ise arkadaşlık-aksiyon-macera filmi. Bunu burada bırakacağız.”

Bağlam açısından, Tango & Cash, Sylvester Stallone ve Kurt Russell'ın Hollywood efsanesi tarafından biraz abartılı bir şekilde canlandırılan şeytani bir suç baronunu alaşağı etmeye çalışan iki uyumsuz Los Angeles polisini canlandırdığı 1989 yapımı bir aksiyon filmi. Jack Palance.

Filmin kendine has oldukça sorunlu bir prodüksiyonu vardı ve eleştirmenler tarafından eleştirildi ve Rotten Tomatoes'daki 48 incelemeden %31 puan aldı. Ancak gişede iyi iş çıkardı ve bütçesinin iki katından biraz fazla kazanç elde etti.

Aquaman 2'de Arthur Curry'nin kardeşi Orm ile birlikte Black Manta'ya karşı savaşmak zorunda kaldığını gören Wan, oyuncuları Jason Momoa ve Patrick Wilson'ın Stallone-Russell büyüsünün bir kısmını yakalayacaklarını açıkça umuyor.

Aquaman ve Kayıp Krallık, 20 Aralık 2023'te dünya çapında gösterime girecek - devam filmi hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz .

Konuyu görüntüleyenler